Tipy na vánoční dárky, které jsou šetrné k peněžence i přírodě

Tipy na vánoční dárky, které jsou šetrné k peněžence i přírodě

Přemýšlíte nad tím, jakým vánočním dárkem uděláte letos svým nejbližším radost? Máme pro vás inspiraci na dárky, které potěší a moc nestojí. Vždyť chcete-li dát někomu najevo, že vám na něm záleží, nepotřebujete velké množství peněz. Mnohdy postačí drobnost, zvlášť pokud dárek věnujete s láskou. Naše tipy na dárky jsou navíc šetrné nejen k peněžence, ale i k přírodě.

 

Mořská sůl do koupele

I když jsou Vánoce svátky klidu, mnozí z nás jsou naopak v pořádném stresu. Ideálním dárkem je tak relaxační sůl do koupele obsahující minerální látky, organické a esenciální oleje. Sůl blahodárně přispívá k celkové regeneraci organismu, zklidnění a tělesné i duševní harmonii. Jemně čistí a ošetřuje pokožku, odbourává únavu a stres, uvolňuje svalové napětí, navozuje rovnováhu a její vůně pozitivně působí na tělo i mysl. V našem e-shopu a kamenné prodejně v Praze-Vinohradech můžete koupit mořskou sůl s levandulí nebo kávou.

Náš tip: VÁNOČNÍ BALÍČKY

Mořskou sůl do koupele nabízíme také v dárkovém balíčku ZKLIDŇUJÍCÍ PÉČE. Kompletní nabídku vánočních balíčků najdete v kategorie VÁNOCE.

Vánoční balíčky Tropikalia

Veganské svíčky v kokosu

K vánočnímu času patří voňavé svíčky, které v interiéru navodí správnou atmosféru. Tak proč je nedarovat rovnou pod stromeček? Navíc pokud zvolíte veganskou svíčku v kokosu v dárkovém balení, máte dáreček rovnou zabalený. Dáváte přednost stylovým svíčkám ve skle? Doporučujeme naši vánoční edici svíček Tropicandle – Vánoční směs a Perníček.

 

Esenciální oleje do aromalampy

Nalaďte sami sebe i vaše nejbližší na kouzelnou vánoční atmosféru pomocí aromaterapie! Zabalte pod vánoční stromeček stylovou aromalampu a nezapomeňte k ní přidat i esenciální oleje. Vybírat můžete z našich limitek – esenciální olej s vůní perníčku nebo esenciální olej Vánoční hvězda, který voní po skořici, hřebíčku a má v sobě i jemný pomerančový tón. 

 

Přírodní tuhé mýdlo

Zajímavým dárkem, nebo jen maličkostí je přírodní tuhé mýdlo. Mezi oblíbené kousky patří kávové mýdlo, přírodní mýdlo s levandulí či mýdlo s bahnem z Mrtvého moře. Pokud chcete něco vánočního, doporučujeme přírodní skořicové mýdlo, které připomíná vůni horkého čaje, pečených sušenek či cukroví. Skořice je navíc skvělý bojovník proti únavě, navodí pocit pohody a tepla a zároveň prokrví unavenou pokožku. Celá nabídka přírodních mýdel zde.

Tipy na vánoční dárky

Autor: Linda Tomsa Kalašová

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.